Reklamcje

Reklamacje


1.     Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" kupujący może zrezygnować z zakupionego produktu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, że produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony i jest w oryginalnym opakowaniu. Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy i otrzymany wraz z nim dowód sprzedaży: paragon bądź fakturę. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego. Koszt dostawy towaru nie podlega zwrotowi.

2.     Jeżeli po otrzymaniu towaru kupujący znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien w obecności kuriera spisać protokół szkody, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków. Wymiana produktu na nowy możliwa jest tylko na podstawie spisanego protokołu.

3.     Produkt uszkodzony lub wadliwy należy odesłać przesyłką kurierską lub pocztową na adres: Sportowy.com.pl/ Victoria  Sp. z o.o. ul. Trakt św. Wojciecha 29, 80-044 Gdańsk. Do reklamowanego produktu należy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny wraz z dowodem sprzedaży: paragon bądź faktura VAT. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Klient zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu reklamacji za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie. Produkt uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, sklep zwróci kupującemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje inny produkty dostępny w sklepie.

4.     Sklep nie przyjmuje zwrotów odsyłanych za pobraniem.Kontakt z działem serwisu :


serwis@sportowy.com.pl

tel. 58 303 87 77

pon-pt w godz. 7-15Bestsellery

Piłka nożna Europa

Piłka nożna Europa

14,64 PLN
11,90 netto
Dodaj do przechowalni

POLECAMY

Newsletter

Wypisz się z newslettera