Polityka prywatności

Polityka prywatności

 

  1. Kupujący zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia. Prosimy o podanie tylko tych danych, które są konieczne do realizacji zamówień produktów. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi złożenie zamówienia.
  2. Płatności za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym obsługiwane są przez serwis Platnosci.pl oraz serwis PayPal. Serwisy odpowiedzialne za dane podane w jego formularzach, które są zabezpieczone odpowiednimi technologiami.
  3. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb i nie są udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
  4. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, ich korekty oraz żądania usunięcia ich z bazy danych sklepu.

Sklep wysyła pliki cooki na komputery użytkowników zbierające i przechowujące informacje wykorzystywane do dopasowywania materiałów reklamowych. Jeśli pragną Państwo nie otrzymywać plików cooki należy zablokować ich odbieranie w ustawieniach przeglądarki internetowej. Odradzamy jednak blokowania plików gdyż pozwalają nam one poznać Państwa oczekiwania i stale ulepszać naszą ofertę oraz użyteczność sklepu.

Materiały graficzne nie będące bezpośrednią własnością firmy Victoria pochodzą ze strony www.stockfreeimages.com są własnością ich autorów, wykorzystywane są na podstawie darmowej licencji.

  1. Sportowy.com.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania informacji odnoszących się do jego serwisów i produktów.

Bestsellery

Piłka nożna Europa

Piłka nożna Europa

14,64 PLN
11,90 netto
Dodaj do przechowalni

POLECAMY

Newsletter

Wypisz się z newslettera